شرایط فروش اقساطی جدید ایرانی خودرو / دی ۹۸


به اطلاع کلیه نمایندگان محترم شرکت ایران خودرو می رساند، شرایط فروش اعتباري محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت 11صبح چهارشنبه مورخ 98/10/25 لغایت پنجشنبه مورخ 98/10/26 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می گردد:

با هدف جلوگیري از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام براي مصرف کننده نهایی خودرو،شرکت ایران خودرو فیلترهاي را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا" تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتري از سوي شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد.

"مطابق با بخشنامه شماره 4249 دریافت کد کاربري و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام می باشد لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربري و کلمه عبور،امکان ثبت نام میسر نخواهد بود."

زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخ 98/10/25 لغایت پنجشنبه مورخ 98/10/26


نظرات
کیوان (٨ ماه و ٢ هفته قبل ،سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨)
چرا ۲۰۶ ندارن؟
من (٨ ماه و ٢ هفته قبل ،سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨)
منظور از دی ۹۵ چیست؟
سعید قاسمی (٨ ماه و ٢ هفته قبل ،سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨)
واقعا چرا انقد مردم بدبختی هستیم...! باید التماس کنیم ب شرکت خودرو سازی هر سازی زدن برقصیم.. با هر قیمتی ک دوس دارن بفروشن.. تازه منت سرمون میذارن تو یک دقیقه نمیشه سایت تکمیل میشه...
مسیح آرایی (٨ ماه و ٢ هفته قبل ،چهارشنبه ٢٥ دی ١٣٩٨)
این چه قسطی هست که باید 90 درصدشو داد خدایش مردمو اسکول کردین ؟
علیرضا زیادی (٨ ماه و ٢ هفته قبل ،چهارشنبه ٢٥ دی ١٣٩٨)
سلام میشه یکی از دوستان جواب سوالمو بدن مثلا دو تا چک زود پاس کنیم کی تحویل میدن
امیر (٨ ماه و ٢ هفته قبل ،پنجشنبه ٢٦ دی ١٣٩٨)
متاسفانه دوماه هست که دارم تلاش میکنم برای ثبت نام ولی دقیقا دو دقیقه مونده به شروع ثبت نام سایت دچار مشکل میشه به چندین کافی نت هم مراجعه کردم ولی اونها هم گفت بی نتیجست این بیشتر یه مسخره بازیه که ایرانخودرو راه انداخته و تا حالا ندیدن که کسی موفق به ثبت نام بشه واقعا این اطلاعیه ها فروش بیشتر برای مسخره کردن مردم هستش کاش حداقل بتونم یکی رو پیدا کنم که تونسته باشه تو این چند ماه اخیر ثبت نام کنه که بگیم حداقل دروغ نیست اگه کسی رو میشناسید که تا بحال موفق به ثبت نام شده به من هم بگید که حداقل بدونم

ارسال نظر

لطفاً فیلد های ستاره دار را پر نمایید.