سهم فروش برندهای خودروسازی در آمریکا


 

با توجه به آنکه در هر ماه و فصل آمار پرفروش‌ترین خودروهای فروخته شده در کشورهای مختلف به خصوص بازارهای پراهمیت جهان همچون چین، ایالات متحده و کشورهای بزرگ اروپایی از سوی مؤسسات آماری و تحقیقاتی منتشر می‌شود، حالا به تازگی آمار و گزارش‌های جدیدی از فروش برندهای خودروسازی مختلف که هر یک در بازار ایالات متحده آمریکا سهم دارند، منتشر شده است.

بر اساس آمار و ارقام مندرج در نمودار زیر، خودروهای برند آکورا (Acura) در ماه گذشته میلادی ۱۴ هزار و ۴۸۲ دستگاه در بازار ایالات متحده آمریکا به فروش رفته در حالی که این رقم برای مدت مشابه سال گذشته ۱۴ هزار و ۵۳ دستگاه بوده است.

میزان فروش آئودی نیز در این ماه ۲۰ هزار و ۶۱۸ دستگاه بوده در حالی که در مدت مشابه سال گذشته ۱۷ هزار و ۸۲ دستگاه از خودروهای این برند به فروش رفته است.

طبق وب سایت goodcar.net ، میزان فروش خودروسازان دیگر همچون بی‌ام‌و، جنسیس، هوندا، هیوندای، اینفینیتی، جگووار، کیا، لندروور، لکسوس، مزدا، مرسدس بنز، مینی ، میتسوبیشی، نیسان ، پورشه، سوبارو، تویوتا، فولکس واگن و ولوو در ماه گذشته میلادی نیز به ترتیب ۳۱ هزار و ۲۱۳ دستگاه، دو هزار و ۱۶۷ دستگاه، ۱۱۹ هزار و ۴۷۰ دستگاه، ۶۰ هزار و ۶۰۱ دستگاه، ۹ هزار و ۳۸۵ دستگاه، دو هزار و ۹۵۸ دستگاه، ۵۰ هزار و ۵۰۴ دستگاه، ۹ هزار و ۵۱۴ دستگاه، ۳۰ هزار و ۹۳ دستگاه، ۲۴ هزار و ۳۷۴ دستگاه، ۳۵ هزار و ۹۵۴ دستگاه ، سه هزار و ۶۷ دستگاه، هشت هزار و ۱۸۸ دستگاه، ۸۳ هزار و ۵۶۲ دستگاه، ۶ هزار و ۳۲۶ دستگاه، ۵۶ هزار و ۸۹۳ دستگاه، ۱۷۷ هزار و ۷۶۴ دستگاه، ۲۹ هزار و ۲۱۸ دستگاه، ۹ هزار و ۶۳۵ دستگاه بوده است.

در این میان، برندهایی همچون اینفینیتی با ۳۳.۳۷ درصد ، جگووار با ۷.۴۸ درصد، مینی با ۱۳.۰۷ درصد و نیسان با ۱۳.۳۴ درصد رشد منفی نسبت به مدت مشابه سال گذشته مواجه شده‌اند.

ایسنا

نظرات

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال نظر

لطفاً فیلد های ستاره دار را پر نمایید.