تیبا دو پلاس با چه قیمتی عرضه می شود ؟


گروه خودروسازی سایپا در اقدامی عجیب، درحالی در تاریخ 12 آبان 98 اقدام به پیش فروش تیبا 2 پلاس کرد که هیچ اطلاعات،تصویر و یا کاتالوگی از تیبا 2 پلاس در  سایت خود منتشر نکرده بود و ثبت نام کنندگان این خودرو هیچ گونه اطلاعاتی از این خودرو نداشتند، اما با توجه به سابقه خودروسازان داخلی، تیبا 2 پلاس از همان موتور 8 سوپاپ تیبا بهره میبرد و به احتمال زیاد فقط از نظر تجهیزات و امکانات رفاهی و چراغهای عقب و جلو تفاوت اندکی خواهد کرد. حال باید منتظر بمانیم تا کاتالوگی رسمی از سوی شرکت سایپا منتشر شود تا به زودی تصاویر و اطلاعات بیشتری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

با توجه به میزان پیش پرداخت این خودرو در آخرین پیش فروش سایپا قیمت احتمالی تیبا 2 پلاس در زمان تحویل حداقل 57 میلیون تومان خواهد بود.گروه خودروسازی سایپا هیچگونه اطلاعاتی از خودروی تیبا 2 پلاس برای (خودروی پیش فروشی سایپا در تاریخ 12 آبان 98) منتشر نکرد و این خودرو را در آخرین شرایط فروش خود یعنی 16 آبان 98 به تیبا 2 آپشنال تغییر داد !

بالاخره بعد از 7 روز از پیش فروش تیبا 2 پلاس سایپا تصاویری از تیبا 2 پلاس (تیبا 2 آپشنال) بدستمان رسید که گویای آن است که اصلا هیچ فیس لیفتی در کار نیست و صرفا چند آپشن رفاهی و ظاهری به تیبا 2اضافه شده و با نام تیبا 2 پلاس یا همان آپشنال به فروش میرسد!تغییرات تیبا 2 پلاس جدید نسبت به تیبا 2 
  1.  رینگ اسپرت
  2.  سنسور دنده عقب
  3.  روف ریل
  4.  دیفیوزر سپرهای عقب و جلو
  5.  مانیتور داخلی
  6. صندلی‌های چرم و کفپوش قالبی فابریک

همین تغییرات ذکر شده تفاوت قیمتی حداقل 4 میلیون تومانی را با تیبا 2 معمولی خواهد داشت و خریداران تیبا 2 پلاس هنگام تحویل خودروی خود از نمایندگی باید حدود  57 میلیون تومان (در صورت ثبات اقتصادی) بپردازند.

نکته جالب توجه اینجاست که گروه خودروسازی سایپا بر روی در و طرح استیل دور جلوپنجره تیبا 2 پلاس نیز برچسب کراس Cross نصب کرده است که برای خودرویی با این ابعاد حتی بدون افزایش ارتفاع عجیب به نظر میرسد.

به زودی کاتالوگ تیبا 2 پلاس نیز بر روی وب سایت منتشر میشود و در اختیار خریداران و علاقه مندان این خودرو قرار خواهد گرفت.رقبای تیبا 2 پلاس

در رنج قیمتی 50 تا 60 میلیون صرفا خودروهای پراید 111 و تیبا 2 در نمونه های صفرکیلومتر حضور دارند که تیبا 2 پلاس اگر با قیمتی کمتر از 58 میلیون تومان به بازار عرضه شود شاید بتوان گفت خریداران بیشتر ترغیب میشوند تا به جای خرید تیبا 2 ، با کمی پرداخت هزینه بیشتر تیبا 2 پلاس را خریداری نمایند

 

نظرات
آتنا (٦ ماه و ٣ هفته قبل ،سه شنبه ١٢ فروردین ١٣٩٩)
سلام، قیمت کارخانه تیبا ۲پلاس کارخانه ۶۶ تومن زده، کجا 57تومن؟چی داره آخه؟ اشتباه کردم اینو ثبت نام کردم
مرتض (٦ ماه و ٣ هفته قبل ،چهارشنبه ١٣ فروردین ١٣٩٩)
سایپا 14 فروردین 99 قیمت کارخانه تیبا 2 پلاس رو 65 م گذاشته بی شرف ها از این وضعیت کرونا دارن سوء استفاده می کنن
کیومرث (٦ ماه و ٢ هفته قبل ،دوشنبه ١٨ فروردین ١٣٩٩)
سلام.من تیبا۲پلاس ثبت نام کردم ۶ماه یعنی برای ۳۰اردیبهشت باید تکمیل وجه کنم میخواستم بدونم ماشین کی به دستم میرسه؟.
مسعود (٦ ماه و ٠ هفته قبل ،پنجشنبه ٢٨ فروردین ١٣٩٩)
بعضی از دوستان تحویل گرفتن. قرار بوده خودرو دارای رینگ اسپرت آلومینیومی،روکش صندلی چرم،کفی قالبی سه بعدی باشه که فاقد این ها بوده. واقعا خجالت آوره.واقعا چرا بابت چیزی که نمی ارزه پول میدیم. از ماست که برماست.
لفقا (٥ ماه و ٢ هفته قبل ،جمعه ١٩ اردیبهشت ١٣٩٩)
شیر تو شیریا آقا قناری رنگ کنونی ک نپرس
محمود آشنا (٥ ماه و ١ هفته قبل ،سه شنبه ٢٣ اردیبهشت ١٣٩٩)
تی
امین نودهی (٤ ماه و ٣ هفته قبل ،دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩)
سلام عکس اولیه تیبا ۲ ماشین پشت در جدید امده ثبت نام هست یانه کجابیام ثبت‌نام کنم

ارسال نظر

لطفاً فیلد های ستاره دار را پر نمایید.