جدید ترین طرح فروش اقساطی ایران خودرو


بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم شرکت ایران خودرو می رساند، شرایط فروش اعتباري محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت 11 صبح روز یکشنبه مورخ 98/08/19 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می گردد:

با هدف جلوگیري از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام براي مصرف کننده نهایی خودرو،شرکت ایران خودرو فیلترهاي را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا" تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتري از سوي شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد.

قواعد و ضوابط مهم :

ظرفیت ثبت نام براي هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو می باشد و در صورت ثبت نام از سوي مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوي شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.

کلیه مشتریانی که در 18 ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند، قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه، از سوي شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد.

در این بخشنامه امکان ثبت نام براي افراد بالاي 18 سال مقدور می باشد.

الزام ارائه گواهینامه رانندگی به هنگام تحویل مدارك به نمایندگی.

امکان ثبت نام صرفا" براي مشتریان حقیقی فراهم می باشد و امکان ثبت نام براي مشتریان حقوقی و کاردکس و ثبت نام با شماره مشتري دوم نمایندگی امکان پذیر نمی باشد.

امکان انتخاب کد نمایندگی در زمان ثبت نام فعال می باشد.

زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت 11 صبح روز یکشنبه مورخ 98/08/19


نظرات
محسن حیدری (١١ ماه و ٣ هفته قبل ،جمعه ١٧ آبان ١٣٩٨)
سللم... یک امتیازی برای بهزیستی ها درنظربگیرین ، یا حدقل یه اعتباری بدین بازار یا آدمای مخصوص... من باوام وکمک وتومان به تومان ۲۰ تومن جمع کردم تنهاآرزوم یه خودروهست که باهاش برم بیرون خداکه حرکت پاهاموازم گرفته معلوم نیست کی شفام میده. من دیگه نه کاری نه همسری نه آینده ای فقط بزرگترین آرزوی من کوچکترین آرزوی شماست، یه خودرو برم بیرون به فامیلا وآشناها سربزنم خرج خودموماشینمم دربیارمومشغول بشم،پوسیدم توخونه داروندارمم۲۰ میلیونه. نمیدونم چکارکنم هیچی هم نمیکنه آخه.
محسن حیدری (١١ ماه و ٣ هفته قبل ،جمعه ١٧ آبان ١٣٩٨)
خسته نباشین. توروخدا یه فکری برای ما نیازمندای بهزیستی یا کمدرامد بکنین، کلا ۲۰ تومن دارم توروخدا... یه سری کم ومحدود رو اینجور بدین به قشر مخصوص. خواهش میکنم

ارسال نظر

لطفاً فیلد های ستاره دار را پر نمایید.