حراج ۲۵ خودروی لوکس آقای رئیس جمهور


یکی از خودروهایی که ضبط شده و امروز به حراج گذاشته می‌شود یک لامبورگینی وننو رودستر است که تنها 9 دستگاه از این مدل در جهان تولید شده است و انتظار می‌رود حداقل 5.2 میلیون دلار قیمت گذاری شده و به فروش برسد.

به گزارش مجله خودرو : 

مقامات سوئیس اعلام کردند که این حراج امروز انجام خواهد شد و انتظار می‌رود ۱۸٫۵ میلیون دلار از محل فروش این خودروها محقق شود. مقامات سوئیس به دلیل اثبات نقش پسر رئیس‌ جمهور گینه استوایی در یک پولشویی ۲۵ خودروی لوکس ضبط شده وی را به حراج گذاشتند.

این پول در قالب خیریه به نفع مردم گینه استوایی خرج خواهد شد. ۲۵ خودروی لوکس شامل چندین مدل فراری، لامبورگینی و رولز رویس هستند.

یکی از خودروهایی که ضبط شده و امروز به حراج گذاشته می‌شود یک لامبورگینی وننو رودستر است که تنها ۹ دستگاه از این مدل در جهان تولید شده است. این خودرو تنها ۳۲۵ کیلومتر کار کرده است و انتظار می‌رود حداقل ۵٫۲ میلیون دلار قیمت گذاری شده و به فروش برسد. اوبیانگ حدود ۴۰ سال است که رئیس‌ جمهور گینه استوایی است.

پیش‌تر نیز در سال ۲۰۱۶ یک قایق تفریحی اوبیانگ توسط مقامات سوئیس ضبط شده بود. البته دولت گینه استوایی طی توافق ۱٫۳ میلیون دلاری توانست قایق تفریحی را از سوئیس باز پس بگیرد.

فرارو

نظرات

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال نظر

لطفاً فیلد های ستاره دار را پر نمایید.